Wyszukaj oferty

Kiedy
Gdzie
Miasto
Transport
Kategorie
Promocja, last minute
Udogodnienia
Cena minimalna
Cena maksymalna
Zamów katalog
Nie masz czasu?

Planeta Młodych

 

Karta Planeta Młodych jest kartą ubezpieczeniowo-zniżkową dla wszystkich w wieku od 5 do 39 lat. Żeby kupić naszą Kartę nie musisz być uczniem ani studentem!

Karta Planeta Młodych to aż 6 wariantów Karty wśród, których każdy znajdzie wersję pasującą do jego potrzeb. Ubezpieczenie zawarte w Karcie Planeta Młodych świetnie sprawdzi się jako tanie ubezpieczenie turystyczne. Karta Planeta Młodych  w zależności od wariantu zapewni Ci bezpieczeństwo  w trakcie uprawiania sporów rekreacyjnych jak również sportów wysokiego ryzyka.   Karta Planeta Młodych to doskonałe rozwiązanie dla osób  wyjeżdżających na zagraniczny staż, praktykę.

KARTA PLANETA MŁODYCH TO:

 • ubezpieczenie dla wszystkich od 5 do 39 lat
 • ubezpieczenie w USA i Kanadzie!
 • całoroczne ubezpieczenie NNW    w trakcie podróży na całym świecie
 • całoroczne ubezpieczenie KL poza granicami Polski na całym świecie
 • całoroczne ubezpieczenie OC poza granicami Polski na całym świecie
 • ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka
 • zniżki w Twoich ulubionych punktach w całej Polsce
 • Karta ważna jest 365 dni

Karta Planeta Młodych to najlepsze ubezpieczenie!

Z Kartą Planeta Młodych zyskujesz ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka, sportów ekstremalnych i wyczynowego uprawiania sportu. Ubezpieczenie działa w trakcie wymian studenckich, staży, praktyk, wyjazdów Work&Travel do USA* . Z naszą kartą zyskujesz ochronę ubezpieczeniową na całym świecie, w tym również na terytorium USA i Kanady*. Karta Planeta Młodych zawiera:

 • Całoroczne ubezpieczenie NNW w podóży na całym świecie. Dzięki Ubezpieczeniu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków możesz zyskać odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu (np. za złamanie). Odszkodowanie od NNW liczone jest procentowo od sumy, na która jesteś ubezpieczony.
 • Całoroczne ubezpieczenie KL na całym świecie. Jeśli przebywając za granicą ulegniesz wypadkowi lub zachorujesz to ubezpieczenie pokryje koszty związane z leczeniem (ubezpieczenie nie działa na terytorium RP oraz w kraju stałego pobytu)
 • Całoroczne ubezpieczenie OC na całym świecie.  Nie musisz się już martwić o wypłacanie odszkodowań w wyniku szkody osobowej lub rzeczowej, ubezpieczenie OC zawarte w Karcie działa za granicą  (ubezpieczenie nie działa w Polsce oraz w kraju stałego pobytu).

*dotyczy wybranych wariantów

** ubezpieczenie nie obejmuje niebezpiecznych prac fizycznych

Biuro Podróży WATRA TRAVEL, 20-016, ul. Narutowicza 30 tel. +48 81 743 76 56, +48 22 389 76 56, tel. kom. +48 726 06 56 66 fax. +48 81 743 77 75,

design & engine: adm-media.pl